Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

AirPods 2 – opinie, wrażenia.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
414 odpowiedzi w tym temacie

#76 dormario

dormario
  • 67 postów

Napisano 01 kwietnia 2017 - 22:59

Ja zwracałem Airpods. Nie ma najmniejszego problemu. 



#77 kraczo

kraczo
  • 93 postów
  • SkądBiłgoraj PL

Napisano 01 kwietnia 2017 - 23:02

Nie obchodzi mnie to czy ktoś fapał czy robił co innego itp. to jest korporacja która ma regulamin i żaden pracownik mi łaski nie robi. 


 iPhone 7+ 256GB Macbook 12" 2016 Watch 42mm Steel + Mediolańska + Steel link + Black leather loop + White sport


#78 kkwwm

kkwwm
  • 80 postów

Napisano 03 kwietnia 2017 - 08:37

Pozwolę sobie powtórzyć pytanie bo nie otrzymałem odpowiedzi a dodatkowo mam wrażenie, że temat fapania jest dość odległy od tematu wątku ;)

 

Czy taka http://tinyurl.com/macjgvy (lub inna) przejściówka umożliwi ładowanie etui z iPhone'a/iPad'a?



#79 dormario

dormario
  • 67 postów

Napisano 03 kwietnia 2017 - 12:59

Pozwolę sobie powtórzyć pytanie bo nie otrzymałem odpowiedzi a dodatkowo mam wrażenie, że temat fapania jest dość odległy od tematu wątku ;)


Czy taka http://tinyurl.com/macjgvy (lub inna) przejściówka umożliwi ładowanie etui z iPhone'a/iPad'a?


Do czego potrzebne Ci takie Ładowanie?
Jak naładujesz etui to spokojnie na cały dzień Ci wystarczy. Ja cały dzień korzystam ze słuchawek prowadząc rozmowy (bardzo dużo rozmawiam) i słuchając muzyki i jeszcze mi nie zabrakło prądu.

#80 kkwwm

kkwwm
  • 80 postów

Napisano 11 kwietnia 2017 - 23:18

Chociażby do tego żeby mieć poczucie możliwości naładowania słuchawek w sytuacji awaryjnej (samolot, prom, zapomnienie o naladowaniu). A może po prostu z ciekawosci? :) nie ważne.
Jeśli kogoś też to nurtowało odpowiadam: nie naładaujesz. "To urzadzenie (AirPods) pobiera zbyt wiele energii".
Byc moze podołała by przejściówka lightning/usb-lightning z mozliwoscia podlaczenia ladowarki, ale dla mnie to juz za duza kabelkologia takze dziekuje :)

Inne kwestie:
- czy wypadaja z uszu? Nie. Dzis przebieglem z nimi 10km, ani drgnely.
- bateria? Po 58 min sluchania podcastu zeszlo 19% z obu sluchawek
- wady? Utrudnione sterowanie glosnoscia, utrudnione odbieranie/odrzucanie polaczen (brak info w sluchawce kto dzwoni), pauzowanie po wyjeciu sluchawki dziala losowo przy odtwarzaniu dzwieku z aplikacji firm trzeciech (np, Radio Zet, Digitally Imported)

#81 Sound John

Sound John
  • 89 postów
  • Płeć:
  • SkądZ internetuf

Napisano 12 kwietnia 2017 - 00:29

Chociażby do tego żeby mieć poczucie możliwości naładowania słuchawek w sytuacji awaryjnej (samolot, prom, zapomnienie o naladowaniu). A może po prostu z ciekawosci? :) nie ważne.
Jeśli kogoś też to nurtowało odpowiadam: nie naładaujesz. "To urzadzenie (AirPods) pobiera zbyt wiele energii".
Byc moze podołała by przejściówka lightning/usb-lightning z mozliwoscia podlaczenia ladowarki, ale dla mnie to juz za duza kabelkologia takze dziekuje :)
Inne kwestie:
- czy wypadaja z uszu? Nie. Dzis przebieglem z nimi 10km, ani drgnely.
- bateria? Po 58 min sluchania podcastu zeszlo 19% z obu sluchawek
- wady? Utrudnione sterowanie glosnoscia, utrudnione odbieranie/odrzucanie polaczen (brak info w sluchawce kto dzwoni), pauzowanie po wyjeciu sluchawki dziala losowo przy odtwarzaniu dzwieku z aplikacji firm trzeciech (np, Radio Zet, Digitally Imported)

Czy jakość dźwięku jest lepsza aniżeli earpodsów?
Wonsz żeczny, jest niebezpieczny.

#82 kkwwm

kkwwm
  • 80 postów

Napisano 12 kwietnia 2017 - 06:09

Moim zdaniem tak. Pisalem o tym w poprzednich postach.

#83 prissin

prissin
  • 261 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 kwietnia 2017 - 22:24

Zakupiłem dziś AirPodsy w Złotych Tarasach, są fenomenalne! Ciężko uwierzyć, że to po prostu działa a jedyne co trzeba zrobić, to nacisnąć przycisk „połącz” przy pierwszych uruchumieniu.


  • kdworaczyk lubi to

#84 kdworaczyk

kdworaczyk
  • 262 postów
  • SkądPsary

Napisano 13 kwietnia 2017 - 06:30

Były dostępne od ręki w sklepie czy musiałeś czekać ?

#85 prissin

prissin
  • 261 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 kwietnia 2017 - 07:56

Od ręki



#86 kdworaczyk

kdworaczyk
  • 262 postów
  • SkądPsary

Napisano 14 kwietnia 2017 - 07:03

Udało się i mnie ! wczoraj zakupiłem Airpods w iSpot Silesia w Katowicach. Pierwsze wrażenie ? - są super ! Wykonanie jak na Apple bardzo dobre, jakość dźwięku jak na moje ucho wystarczająca, na plus trzeba zaliczyć ich lekkość, nie czuć że ma się coś w uszach,  a brak przewodu sprawia że bez obaw można "szaleć" bo nie wyrwiemy słuchawki z ucha ;-) Pierwsze wrażenie na pewno bardzo pozytywne, na pewno będę pisał czy ten zachwyt nie minie w raz z czasem jaki upłynie od zakupu. Jeśli macie jakieś pytanie piszcie a jak będę stanie to odpowiem ! 



#87 bartooo

bartooo
  • 38 postów

Napisano 14 kwietnia 2017 - 08:53

apropo "szaleństwa" - miałeś już okazję w nich biegać lub być na siłowni ? :) czy istnieje ryzyko że się wysuną z ucha? :)



#88 dormario

dormario
  • 67 postów

Napisano 14 kwietnia 2017 - 09:52

apropo "szaleństwa" - miałeś już okazję w nich biegać lub być na siłowni ? :) czy istnieje ryzyko że się wysuną z ucha? :)

Ja się wtrącę choć adresat pytania jest inny.
Wszystko zależy od budowy małżowiny. Najlepiej najpierw sprawdzić czy słuchawki EarPods siedzą stabilnie, jeżeli tak to airpods będą tak samo.
Mam pytanie do osób które korzystają ze słuchawek, iPhone i Apple Watch.
Czy słuchawki parują się bez problemu ze wszystkimi urządzeniami na raz?
Ja mam tak że z iPhone łączą się zawsze sygnalizując ten fakt ikonką słuchawek natomiast z zegarkiem to już gorzej. W zasadzie bardzo rzadko. Najlepiej parowanie w zegarku sprawdzić wysuwając manu do dołu i klikając ikonę bateri będziemy widzieć czy mamy sparowane czy nie ( jeżeli widać stan bateri słuchawek to jest OK). Problem parowania zgłosiłem do supportu i szukają rozwiązania jednocześnie zapewniając mnie że nie mieli takich przypadków.

#89 Sound John

Sound John
  • 89 postów
  • Płeć:
  • SkądZ internetuf

Napisano 14 kwietnia 2017 - 23:14

Ale jednorożce, nie ważne że można kupić w tej cenie lepsze słuchawki. Oraz pewnie 90% użytkowników które ma airpodsy szkoda kasy na słuchawki innych firm.
Wonsz żeczny, jest niebezpieczny.

#90 kraczo

kraczo
  • 93 postów
  • SkądBiłgoraj PL

Napisano 15 kwietnia 2017 - 01:50

Chociażby do tego żeby mieć poczucie możliwości naładowania słuchawek w sytuacji awaryjnej (samolot, prom, zapomnienie o naladowaniu). A może po prostu z ciekawosci? :) nie ważne.
Jeśli kogoś też to nurtowało odpowiadam: nie naładaujesz. "To urzadzenie (AirPods) pobiera zbyt wiele energii".
Byc moze podołała by przejściówka lightning/usb-lightning z mozliwoscia podlaczenia ladowarki, ale dla mnie to juz za duza kabelkologia takze dziekuje :)

Inne kwestie:
- czy wypadaja z uszu? Nie. Dzis przebieglem z nimi 10km, ani drgnely.
- bateria? Po 58 min sluchania podcastu zeszlo 19% z obu sluchawek
- wady? Utrudnione sterowanie glosnoscia, utrudnione odbieranie/odrzucanie polaczen (brak info w sluchawce kto dzwoni), pauzowanie po wyjeciu sluchawki dziala losowo przy odtwarzaniu dzwieku z aplikacji firm trzeciech (np, Radio Zet, Digitally Imported)

 

Jest info w słuchawce kto dzwoni, trzeba wejść w ustawienia i znaleźć opcję (mogę napisać dokładnie). Zapowiadanie połączeń może być w przypadku podłączenia słuchawek wcale bądź cały czas.


 iPhone 7+ 256GB Macbook 12" 2016 Watch 42mm Steel + Mediolańska + Steel link + Black leather loop + White sport


#91 prissin

prissin
  • 261 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 kwietnia 2017 - 11:38

można kupić w tej cenie lepsze słuchawki

 

Na przykład jakie?



#92 Sound John

Sound John
  • 89 postów
  • Płeć:
  • SkądZ internetuf

Napisano 15 kwietnia 2017 - 16:25

Na przykład jakie?


Flare audio r2s/r2pro, gr07, ve zen, vsd5. Można też kupić zestaw re400 + hm700.
A jak ktoś kupi używki er4s to mistrzostwo świata, przebijają je dopiero słuchawki za 3k czyli staxy.
Wonsz żeczny, jest niebezpieczny.

#93 prissin

prissin
  • 261 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 kwietnia 2017 - 22:36

Jest tylko jeden problem: wymienione słuchawki nie są bezprzewodowe :) Zdaje sobie sprawę, że AirPods nie oferują najlepszej jakości dźwięku, ale słuchawki Apple zawsze były projektowane pod kątem wyglądu/lansu.



#94 Sound John

Sound John
  • 89 postów
  • Płeć:
  • SkądZ internetuf

Napisano 17 kwietnia 2017 - 21:38

Jest tylko jeden problem: wymienione słuchawki nie są bezprzewodowe :) Zdaje sobie sprawę, że AirPods nie oferują najlepszej jakości dźwięku, ale słuchawki Apple zawsze były projektowane pod kątem wyglądu/lansu

Sama bezprzewodowość wpływa na spadek jakości dźwięku, iphony były niewiem czy wogóle zdajecie sobie sprawę, grają wybitnie, ich jedyny konkurent to htc10 i m9.
Dla mnie dźwięk jest ważniejszy niż wygoda, ale posłucham ich kiedyś.
Wonsz żeczny, jest niebezpieczny.

#95 kdworaczyk

kdworaczyk
  • 262 postów
  • SkądPsary

Napisano 19 kwietnia 2017 - 18:00

Mam pytanie do posiadaczy tych słuchawek i sposobu ich parowania z kilkoma urządzeniami (iPhone, Apple Watch, Macbook). Jak to właściwie wygląda zakupiłem słuchawki sparowałem z iPhonem słuchawki pojawiły się na Macbooku ale na Apple Watchu już nie ! I teraz jak słucham muzyki np na telefonie otwieram maca i chce na nim obejrzeć sobie filmik na youtube to muszę wejść w Bluetooth znaleść słuchawki i dać połącz. Słuchawki rozłączają się telefonem i przełączają się na Maca, tak to ma działać? Kiedy zamknę komputer i chce ponownie słuchać muzyki z telefonu to muszę wejść znów w bluetooth i dać połącz przy słuchawkach Airpods ? Myślałem że będzie to działać na zasadzie że jak mam komputer otwarty a telefon sobie leży gdzieś tam to słuchawki same połączą się z nim momencie wyjęcia z pudełka i włożenia do ucha. Odwrotnie ostatnio słuchałem muzyki z na komputerze ale teraz on leży w torbie a ja chce posłuchać muzyki z telefonu z chwili włożenia słuchawek do ucha i odblokowania telefonu słuchawki łączą się z nim. Tymczasem jeśli ostatnio używałem słuchawek z macbookiem a teraz chce posłuchać muzyki z iphona musze wejść w bluetooth i dać tam połącz i odwrotnie. Tak to ma działać?



#96 dormario

dormario
  • 67 postów

Napisano 19 kwietnia 2017 - 18:15

 Tak to ma działać?

Chyba tak.... Też tak mam. Dla mnie to porażka. Słuchawki powinny łączyć się naraz przynajmniej z dwoma urządzeniami.


  • kdworaczyk lubi to

#97 kdworaczyk

kdworaczyk
  • 262 postów
  • SkądPsary

Napisano 19 kwietnia 2017 - 18:24

Chyba tak.... Też tak mam. Dla mnie to porażka. Słuchawki powinny łączyć się naraz przynajmniej z dwoma urządzeniami.


Właśnie myślałem że tak to będzie działać. Łączy mi się z dwoma urządzeniami jak mam zegarek na ręce i iPhona to są połączone z nimi jednocześnie ale jak już otworze maca to żeby połączyły się z nim muszę wejść w Bluetooth i dać połącz. Słuchawki łączą się z Maćkiem ale rozłączają się z zegarkiem i telefonem. Kiedy zamknę Maka to aby połączyć się znów z telefonem muszę w nim wejść w Bluetooth i dać połącz. Trochę mnie to rozczarowało myślałem że ten "świetny" procesor który jest w nich będzie to ogarniał !

#98 dormario

dormario
  • 67 postów

Napisano 19 kwietnia 2017 - 19:23

Właśnie myślałem że tak to będzie działać. Łączy mi się z dwoma urządzeniami jak mam zegarek na ręce i iPhona to są połączone z nimi jednocześnie ale jak już otworze maca to żeby połączyły się z nim muszę wejść w Bluetooth i dać połącz. Słuchawki łączą się z Maćkiem ale rozłączają się z zegarkiem i telefonem. Kiedy zamknę Maka to aby połączyć się znów z telefonem muszę w nim wejść w Bluetooth i dać połącz. Trochę mnie to rozczarowało myślałem że ten "świetny" procesor który jest w nich będzie to ogarniał !

A jesteś pewien, że masz połączony zegarek i inne urządzenie?

Ja mam z tym problem (pisałem zapytanie parę postów wyżej)

Zrób test wyłącz zegarek i spróbuj połączyć Maca i iPhone. Ciekaw jestem jaki u Ciebie będzie efekt.



#99 kdworaczyk

kdworaczyk
  • 262 postów
  • SkądPsary

Napisano 19 kwietnia 2017 - 20:44

A jesteś pewien, że masz połączony zegarek i inne urządzenie?

Ja mam z tym problem (pisałem zapytanie parę postów wyżej)

Zrób test wyłącz zegarek i spróbuj połączyć Maca i iPhone. Ciekaw jestem jaki u Ciebie będzie efekt.

Zrobiłem jak piszesz wyłączyłem zegarek Airpodsy były połączone tylko z telefonem otworzyłem maca słuchawki nie połączyły się z nim. Wymuszenie połączenie spowodowało rozłączenie z iphonem. Po ponownym wymuszeniu z iphonem słuchawki połączyły się z nim rozłączając jednocześnie z makiem. Kiedy uruchomiłem apple watcha po chwili słuchawki same połączyły się z nim. Wróciłem do punktu wyjścia iphone i słuchawki parują się jednocześnie mac nie !


Przeczytałem na jednym z zagranicznych forum że problem leży po stronie maca i jego synchronizacji ustawień bluetooth z usługą iCloud zalecane jest wylogowanie się z tej usługi i zalogowanie ponownie. Nawet nie jednokrotne wylogowanie pomaga a kilkukrotne wylogowanie i wlogowanie. Wykonałem tą czynność trzy razy problem nie ustał dalej nie jest nawiązywane połączenie z słuchawkami i maćkiem. Trzeba uważać przy wylogowywaniu i zrobić sobie kopie gdyż wszystkie dane pobierane na maca z iCloud są wymazywane z komputera ! Zalecam ostrożność przy wykonywaniu tej czynności. Ja stwierdzam że mnie nie rozwiązało to problemu z połączeniem jednoczesnym airpodsów dla iPhona, Apple Watch i Macbooka !


Wydaje mi się że należy czekać na jakąś aktualizacje ze strony apple która rozwiąże te problem bo jak widać występuje taki problem !



#100 qb4hkm

qb4hkm
  • 529 postów

Napisano 20 kwietnia 2017 - 11:29

Sama bezprzewodowość wpływa na spadek jakości dźwięku, iphony były niewiem czy wogóle zdajecie sobie sprawę, grają wybitnie, ich jedyny konkurent to htc10 i m9.
Dla mnie dźwięk jest ważniejszy niż wygoda, ale posłucham ich kiedyś.

Iphone akurat ma taki sobie DAC, kiedyś szajsungi miały dobre, teraz nie wiem. Do użytku w domu można mieć super słuchawki ale na mieście gdzie mamy do czynienia z hałasem tła wolę wygodę jaką dają słuchawki bezprzewodowe. Czy airpodsy w jakikolwiek sposób tłumią dźwięki otoczenia? Niestety moje uszy nie są kompatybilne z dokanałowymi słuchawkami, próbowałem wielu różnych i zawsze wypadają mi z ucha.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych